| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, atunci cand mergeti la cabana cu gasca si sunteti cu iubita, in momentul in care sunteti in cabana doar voi si fata sexy si single profitati de ocazie sa o sarutati cu tot patosul stiind ca ea nu va zice nimic?

Răspuns Câştigător
| MachineGunj a răspuns:

Normal ca da. Dacă aș ști că vom fi singuri pentru cel puțin o oră, as trece si la chestii mai serioase.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba esti nebun... nu am mai citit intrebarea de vreo 2 luni, imi lipsea

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu prea imi vine a crede sau sa-mi imaginez ca ar putea fi prea multi care ar rata o asemenea ocazie, macar si doar de a-i "ameti" pasarica. happy

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu așa face acest lucru. Ar înseamna să fiu infidel și nu-mi stă în caracter.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru OnuOnulică):

Inseamna ca ai o viata destul de plictisitoare

| Axde a răspuns (pentru OnuOnulică):

Deci nu toti inseala, ma bucur ca mai sunt si exceptii. Respect acestor baieti.

| WaterDrop a răspuns:

Pfff grea decizie.Depinde cat timp avem la dispozitie. Daca avem mai mult de 2 secunde, cu siguranta da, cine stie cand se mai repeta situatia si daca tot e geloasa, macar sa aiba motiv.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Si eu vreau sa locuiesc intr-o cabana candva...

| IDarkFighter a răspuns:

Mai mereu cand profit de ocazie eu o *** in cur stiind ca ea nu va zice nimic dar asta nu este o problema poti sa o si saruti daca vrei.

| Gfdgsf_Duasd_1954 a răspuns:

Daca are puls da-i drumu daca nu dai botie

| Bogdanbogdan1994 a răspuns:

Intrebarea ta m-a cam pierdut, fiind scrisa total incoerent. Totusi nu inteleg de ce atunci cand esti singur cu o fata trebuie sa profiti de situatie happy totusi, ca sa iti raspund, nu as face asta, pentru ca imi pare o prostie

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Bogdanbogdan1994):

Astfel de oportunitati nu intalnesti zilnic