| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, daca o femeie mai in varsta (peste 40) cu conditie fizica impecabila si foarte bogata, v-ar face o oferta sa va culcati cu ea saptamanal si va si plateste pentru asta ati accepta?

Răspuns Câştigător
| claaau a răspuns:

Daca vine si zice ca iti da 1500 de lei pe luna numai sa o regulezi o data pe saptamana ce faci?

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In intreaga lume cat si la noi in tara exista o astfel de meserie iar cei care o presteaza se numesc gigolo. Prin angajarea unor astfel de masculi potenti/virili, femeile bogate aflate la varsta mai inaintata i-si ofera placeri sexuale bineinteles contra unor anumite sume de bani. In consecinta depinde de fiecare barbat, daca accepta sau nu o astfel de "indeletnicire", un astfel de mod de viata.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu sunt in relatie...

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru DoarBogdan):

Asta nu e o problema cata vreme esti istet/a si partenerul nu isi da seama

| DoarBogdan a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ba da... Pentru ca nu insel.

| DoarBogdan a răspuns (pentru claaau):

Atata timp cat nu am o relatie... laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru DoarBogdan):

Frate baga la cap, viata este prea scurta ca sa respecti regulile

| claaau a răspuns (pentru DoarBogdan):

Daca vine si zice ca iti da 1500 de lei pe luna numai sa o regulezi o data pe saptamana ce faci?

| OldSoul a răspuns:

Cat timp nu sunt intr-o relatie, bine inteles, asta desigur, daca chiar arata impecabil fizic.

Răspuns utilizator avertizat