| STEFANXxX a întrebat:

Salut,TPU.Am o problema, va rog sa ma ajutati cu ce puteti si dati-mi niste sfaturi cum sa procedez.Treaba nu e in dragoste, ci mai mult in prietenie, dar totusi.Am vrut sa o invit pe prietena mea cea mai buna la o plimbare,miine,dar ea ma socoate a fi si eu pentru ea cel mai bun prieten,dar zice ca nu vrea sa iasa nicaieri,caci afara este frig,eu nu as crede ca este o scuza,caci o cunosc destul de bine,nu ar proceda asa,pentru ca nu ma considera prieten, numai nu ea.Dar de fapt problema este ca inca o cunoscuta(este prietena ei)are ANTIFOBIE(frica de oameni)si deci ea poate sa plece numai cu Loredana(prietena de care vorbeam numai ce), dar dupa cum v-am mai zis ea nu doreste sa iasa din casa.Va rog TPU,ziceti-mi sau dati-mi sfaturi, cum sa o scot din casa, dar sa fie de acord. FUNDA pentru cel mai bun si voturi pentru toti!

Răspuns Câştigător
| DyDy2000 a răspuns:

Pai o poti intreba de ce nu vrea sa iesiti la o plimbare in parc, invitand.o la tine acasa sa faceti temele la matematica sau la fizica sau la alte materi imi dai funda?happy

4 răspunsuri:
| Încrucişătorul a răspuns:

Dar ce e asta frate? kanal D?

Nu mai iesi dupa ea. Ce, esti asa de josnic incat sa te milogesti? Fii barbat!

| neutrino a răspuns:

Fata nu doreste sa iasa cu tine, nu are incredere in tine.

| dragos9234 a răspuns:

Spune-i ca daca iese cu tine ii iei un ferrari.

| oOSaritaOo a răspuns:

Îi spui că ai nevoie urgentă de ea. Sau îi poţi respecta dorinţa şi vorbeşti cu ea iar în timp poate îi va trece... cred.