| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume atunci cand mergeti la cabana cu gasca, se face noapte tarziu si va puneti la masa sa mancati gratar cu mici iar unul din baietii care au venit cu iubita ii tot face cu ochiul la fata sexy si single iar iubita lui remarca asta si ii face semn sa inceteze, baiatul ii raspunde: "ce vrei tu?" iar asta se enerveaza si isi tranteste farfuria pe jos de nervi, cum ati aborda situatia asta

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

O las sa se calmeze sau o internez la nebuni si iau pensie de pe ea, acolo la cabana e cald e vara sa vin si eu?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Avem lemne, facem caldura la soba

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Faceti sex in grupa acolo?

9 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

In gasca asta a ta toate fetele singure sunt sexy si toate iubitele sunt isterice?

| alexandrualind a răspuns:

Mi-as lua bagajele si m-as duce acasa.De ce sa ma inervez eu?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

M-as ocupa de ce a ramas. Fata sexy ( un nou inceput frumos )

| Adrian1983 a răspuns:

N-am inteles din perspectiva cui ar trebui sa "abordam"situatia? A unui observator? A baiatului? A fetei tradate? A fetei cu ochiul?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Adrian1983):

Din persepctiva martorului

| Adrian1983 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pai ca martor ce treaba ai? E problema lor, tu iti vezi de micul tau.