| frimiturel a întrebat:

Hey lume. Prietena mea se joaca de cateva luni un joc numit metin. Acum cateva zile mi-a marturisit ca acum ceva timp s-a casatorit cu cineva si se giugiulesc si isi spun dulcegarii mereu dar ca nu e nimic serios. Mie nu mi se pare normal sa se casatoreasca cu cineva, chiar si intr-un joc. Credeti ca ar trebui sa o parasesc?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Da. Și să-l prinzi și pe „bărbaxu'" și să-i tai capu'.
În joc, evident.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu, dar ar trebui sa ii pui piciorul in prag sa incheie relatia cu respectivul. Oricat pare de inofensiv la prima vedere, relatiile online pot foarte usor strica o relatie reala. Sunt multi care au fost inselati pornind de la o relatie virtuala. Daca fata refuza sa incheie relatia respectiva, ai raspunsul la intrebarea ta.

| sofisis a răspuns:

Jocurile astea de cele mai multe ori, pe adolescenti, ii fac sa confunde realitatea cu realitatea virtuala. Se poate ajunge foarte usor la alte complicatii de la ceva de genul asta.
Si eu cred ca trebuie ca ea sa inceteze sa joace acel joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar.

| Irina3pouzeltov a răspuns:

Clar. Nici sa nu mai stai pe ganduri. Te-a inselat cu elful de pe ecranul laptopului.