| NbhdDaughter a întrebat:

Hey.mie imi place de un baiat dar faza e ca eu cred ca el nu ma place.Ce ar trebui sa fac? Nu mi-l pot scoate din minte..si imi e si rusine sa ii spun.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput, afla daca si el te place...sa stii sigur.
Daca nu te place, inseamna ca nu e potrivit pentru tine, si nu trebuie sa iti pierzi timpul gandindu-te la elwinking Nu merita oh go on.
Nu te duce sa ii spui ca il placi, pentru ca o s-o ia la fuga. Mai ales daca nu simte acelasi lucru.

Daca te place, ar trebui sa ii dai de inteles ca il simpatizezi, nu ca esti moarta dupa el, pentru ca isi va pierde interesul happy.
Bafta!kiss

1 răspuns:
| BubblesDoubleS a răspuns:

Ai doua posibilitati. Sa joci si sa pierzi, sa joci si sa castigi.
Mai bine fiti prieteni o vreme poate dupa ce te cunoaste mai bine o sa iti dai seama daca te plaec sau nu si poate chiar el va face primul pas. Daca nu. Asta e, nu e sfarsitul lumii