| EuVreauSupa a întrebat:

Hey nu stiu cum sa incep. Cred ca a sosit momentul pentru un "french" cu prietena mea insa sunt nou in legatura cu subiectul asta. Nu am facut-o niciodata si mi-e frica de ce o sa iasa. As vrea sa stiu pasii..pe scurt ce sa fac. Cat sa nu ma fac de ras happy orice sfat e bine-venit multumesc!

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Asta-i "french": https://www.youtube.com/watch?v=gc6UGHKQFWg
Atingi buzele cu limba, limba cu limba dar te cam feresti sa atingi dintii cu limba, ca nu-i periuta de dinti. Poti in acelasi timp sa-i mangai gatul, urechile. La inceput ii explorare, cautarea corzilor pe care ea canta, apoi inveti sa canti la ele.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care doi tineri ajung in situatia de a-si uni buzele intr-un sarut, instinctiv se declanseaza sentimentele care provoaca excitarea.Nu exista o anumita tehnica sau anumiti pasi de urmat, de fapt nu este nimic de invatat deoarece totul vine de la sine si te vei afla in situatia sa o faci automat de parca te-ai fi sarutat intreaga ta viata.Este suficient sa inchideti ochii si sa va lasati prada imaginatiei deoarece buzele si limba voastra vor executa exact "partitura". Succes.

| SkyPilot a răspuns:

Ce e atata filosofie? Ii bagi limba in gurita incet, fara graba, lasandu-i loc de retragere daca nu vrea. Ai grija sa nu o umpli de bale si sa nu o musti (daca unul din voi se grabeste, se mai intampla si asa ceva).
Vezi si aici:
https://www.youtube.com/watch?v=DTTBWLzQbY0
Pe youtube gasesti mai multe tehnici de a saruta.