| Cristiano18 a întrebat:

Am facut dragoste cu prietena mea si am dezvirginato si. problema e ca eii ii este frica sa o mai faca cu mine pentru ca a durut-o atunci dar eu am avut mare grija si nu am fost dur cu ea. nu stiu ce sa fac. va rog orice sfat e bine venit.

Răspuns Câştigător
| Andrei_Darius_1987 a răspuns:

Fi alaturi de ea, intreab-o tot timpul cum se simte, alint-o, vorbeste-i frumos, crede-ma conteaza foarte mult pentru o fata chestiile astea. Apoi incearca sa ii exlpici ca asa este prima data, poate o sa o mai doara putin si a 2-a oara insa, apoi o sa inceapa sa ii placa foarte mult! Bafta frate! sper ca am fost de ajutor

7 răspunsuri:
| L2tbx a răspuns:

Asteapta macar 2 saptamani, poate ti-e greu dar pentru ea fiind prima data trebuie sa o lasi sa isi revina si apoi totul va veni de la sine

| neutrino a răspuns:

Sexul se face cu ambele capete si tu ai folosit numai unul.

| ŞtefanaTCK a răspuns (pentru neutrino):

Genial. laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru neutrino):

Foarte adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| ŞtefanaTCK a răspuns:

Durerea de care ii este ei teama o simte doar in momentul dezvirginarii, iar asta e un lucru de care ar trebui sa fie constienta. happy
Ceea ce trebuie tu sa faci a doua oara este doar sa o exciti suficient de tare oferindu-i un preludiu suficient de lung si nu va mai avea probleme.
Ceva totusi se va mai simti la urmatoarele contacte sexuale, dar fie ca le are acum sau peste 5 ani, la fel va fi. happy
Fi bland si fa-o sa se simta bine.
That's all.

| MariaStancu a răspuns:

Trebuie sa stii ceva. Pe fete mereu le va durea. Prima data doare foarte tare. Trebuie sa o lasi vreme. Dar nu strica relatia din cauza asta. A o face cu cineva este un pas foarte mare. Incearca sa o intelegi si sa nu o bati la cap pentru ca mai rau ii vei face. Sper ca te-am ajutat. happy