| stroealexutza a întrebat:

Hey TPU
Imi este foarte dor de baiatul pe care il plac
Hai sa va explic ce s-a intamplat joi la scoala
Deci
Eu eram cu o colega pe hol si ne plimbam iar baiatul pe care il plac re uita mereu la mine si zambea si ii era si putin rusine
Ce credeti ca este
Funda

Răspuns Câştigător
| Minulina123 a răspuns:

Probabil te place si el. Nu prea pot sa imi dau seama doar din situatia povestită de tine. Daca te place cu siguranta o sa faca ceva in privința asta, nu te-as sfătui sa ii scrii tu prima sau sa ii vorbesti tu prima deoarece orice băiat care place o fata o sa incerece sa o cucerească

| stroealexutza explică (pentru Minulina123):

Cum o sa încerce
Si
Se uita la mine si incepe a vorbi cu mine fara sa ii spun nimic si rade câteodată la glumele mele

| Anonim973 a răspuns (pentru stroealexutza):

Da-mi mesaj pe Facebook, iti explic eu ce mai cred despre el. bafta!

| stroealexutza explică (pentru Anonim973):

Tu cine esti?

4 răspunsuri:
| Anonim257 a răspuns:

Vrea sa te fu.a