| darkman47 a întrebat:

Hey,TPU happy
imi place de o fata...nush daca si ei...
imi puteti da ceva idei ca sa "o vrajesc"?
FUNDA happy

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O fata se cucereste prin propriul sarm si ceva inteligenta. Si portofelul are rolul lui.

| darkman47 explică (pentru neutrino):

Cu portofelu' nu-i problema happy

| Cristiann25 a răspuns:

Nu iti trebuie idei decat sa o scoti cumva in oras la un suc, film, prajitura orice si cand o duci acasa sau de ce nu chiar in oras SARUT-O! Daca nu ai curaj bea putin inainte incat sa fii ametit cat de cat(nu beat sa nu stii de tine si sa se vada)! Succes si poate o sa ne spui ce ai facut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu vrea să fie vrăjită, ci cucerită.

| e1xtz a răspuns:

La piata Matache., pe al treilea rand e o baba cu broboada maro cu flori galbene, pe taraba intre rosi si ceapa verde are ''licoare pentru vrajit fete''.da vezi sa ai bani ca lumea la tine ca e cam scumpa..aia pentru fete urate e mai ieftina, da eu ma gandesc ca tie iti place de una faina..nu?!

| HaLoGeNNN a răspuns:

Cel mai dificil moment pentru un baiat este atunci cand incearca sa cucereasca o fata. Fetele pot fi foarte complexe atunci cand se lasa cucerite. Fiecare fata viseaza la baiatul visurilor ei, care sa aiba acel "ceva" sa o cucereasca, sa-i puna luna la picioare si sa o duca pe culmile fericirii. Daca vrei cu adevarat sa cuceresti o fata trebuie sa fi foarte atent la ceea ce o intereseaza pe ea deoarece fiecare fata este diferita.Personalitatea are cel mai important rol in cucerirea unei fete. In timp de baietii sunt interesati de o fata, in primul rand pentru aspectul exterior, fetele sunt adesea cucerite de o inima buna, un simt al umorului dezvoltat si o fire foarte optimista. Fiecare fata isi doreste sa intalneasca un baiat langa care sa se poata simti libera, sa poata fi ea insasi. Cu toate ca se spune ca fetele prefera mai mult baietii duri, nu este deloc asa, majoritatea fetelor lasandu-se cucerite de baietii care stiu sa le respecte si sa le alinte. Vorbeste cu ea, cistiga-i increderea, acordei atentie, nu uita si de aspectul exterior, conteaza

| CartofiorDulce a răspuns:

Lasa vrajeala si du-te sa vb cu ea laughing

| girlpoisson555 a răspuns:

Să o vrăjești nu cred că e cuvântul potrivit, eventual să o cucerești. Eu îți propun să vorbești cu ea, dar să nu pari disperat să o *combini*, să nu vorbești prea mult despre tine, să nu o iei prea tare și încă ceva, încearcă să nu faci glume de prost gust. Poate așa vorbind cu ea îți vei da seama dacă și ea te place. Vorbește cu ea, invit-o în oraș. Și poate poate o *vrăjești*.

| ThisGirlHere a răspuns:

Nu trebuie decat sa te comporti matur si amuzant in acelasi timp. Mai pe intelesul tuturor, sa o faci sa se simta bine de tine, sa se simta protejata. Succes! happy

| DeFaq a răspuns:

Pai,vorbeste cu ea pe facebook/mess sau fata-n fata.fa`o sa radahappy