| wiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Daca imi place de o fata ce sa fac sa o vrajesc daca si ea cred ca ma place putin?
FUNDA!

6 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca si ea te place.de ce sa o mai vrajesti? e deja vrajita.insa te asteaptaaaaaa.invit o undevaaaaaaa! ai invitat o?smug

| SamSon a răspuns:

Plimb-o prin parc, oras, du-o la un suc/cafea.depinde ce ii place.la film.sarut-o. Curaj! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trimitei mesaje sau sun-o si intreab-o ce face, daca ar vrea sa iesiti sa va plimbati/sa mancati o inghetata/sa vizitati ceva/ sa jucati baschet in parc.
Si NU UITA! sarut-o la prima intalnire. Nu o lasa sa astepte sau sa-ti spuna >>,, Vrei sa ma saruti sau nu?,,.

Bafta!; x

| rOckx3 a răspuns:

Paii stai sa ma gandesc ce mar atrage pe mine. Poate nu stiu, rtagi de fiare? Daca da iato o greutate la scoala[ma roog pune-o si tu in ghiozdan sa vezi ce muschiulor ajungi la scoala:]] sau cheama un taxi.Asa si in pauze stai singur pe banca si ridica greutatea. Poate dupa ce terminati school o nviti s-o iei cu un taxi, so duci acasa[normal tu platesti]. Uita-te in ochiii ei[asta merge mereu].Iai un cadou de 1 matire, de 8 martie sau suno de craciun sa va intalniti si daruiestei ceva,.Ma rog cam asa ceva. Fundaa?;]Ap:voii baietii cum va ccuceriti?thinking

| anonym_4492 a răspuns:

Bagate yn seama

| Winterx2 a răspuns:

Sincer, cine este?