| Ropes a întrebat:

prietena mea are 17 ani si eu 15..credeti ca e o diferenta mare intre varste? pentru ca maicamea tot timpu zice ca e pedofila straight face

Răspuns Câştigător
| GummitsaxXx a răspuns:

Heii. Deci nu e adevarat. Eu iubesc practic un baiat de 17 si eu am 13..Totusi 4 ani.E ceva... Fata nu e "pedofila" cum zice mama ta. Ar trebuii sa ii explici ca. Ei ii e doar frica de o relatie cu cineva mai inaintat in varsta..Pentru ca baietii mai mari in general vor doar sex in ziua de azi. Asa ca atata tot laughing Nu e "pedofila" si gandeste-te ca la tine e vb de 2 ani..La mine de 4 oh go on Asa ca. Nu conteaza varsta..Noroc :* Funda?:*

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e mare diferenta, si mama ta cam exagereaza

| AikkoxD a răspuns:

Am un coleg în clasă, e cu una de 29 de ani...şi el are 18.

| neutrino a răspuns:

Mama ta are dreptate.

| h3r a răspuns:

Mama ta e mișto laughing

| Cristiann25 a răspuns:

Pedofila? Mama ta la cate filme s-a uitat? Stiu deja ce gen ii plac S.F!

| SunnyDay88 a răspuns:

Mama ta stie ce inseamna cuvantul "pedofil" ca mie imi da impresia ca nu stie deloc.

nu, nu mi se pare o diferenta mare.iar mama ta nu ar mai trebui sa se uite la varsta, ci la cum se comporta! sau adu-i una de varsta ta acasa care nu stie sa zica nci "buna ziua".

| maryo238 a răspuns:

Cum pl mea sa pui intrebarea asta, totusi ai 15 ani, nu gandesti deloc?

| Ropes explică (pentru maryo238):

Asa si...care e problema ta?

| anghelniuta a răspuns:

big grin normal, mama ta are o imaginatie bogata, cum blin ea po sa fie pedofila, bred...big grin
incearca si tu sa vb cu mama ta sa o convigi ca o iubestii pe fata, da virsta nu conteaza daca te iubeste cu adevarat.happy

| MrUnknown a răspuns:

E mica diferenta de ani stai linistita, acum depinde si cat de matur esti tu in gandire, sa nu fie o diferenta prea mare in gandire intre voi 2. Succes.

| MrUnknown a răspuns (pentru MrUnknown):

Am vrut sa zic stai linistit laughing sorry.

| ツѕოiℓεツ a răspuns:

Stiu in baiat care are 13 si pritena sa are 18