| denisaa_3658 a întrebat:

Il iubesc happy, are prietena... ce sa facc? :* straight facefunda. sad sad

ohh ce raspunsuri oh go on laughing si el e ff atasat de minee.straight face

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Lupti sau te retragi, ce alegi? daca te lupti si ai nevoie de sfaturi, cauta ma pe particular

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasal sa isi duca viata cu prietena lui si gandeste-te ca tie nu tiar place ca cineva sa iti ia iubitul de langa tine, deci ceea ce nu iti place sa nu faci altcuiva.

| Libelle a răspuns:

Aştepţi...vorbiţi în timpul ăsta.

| Anca a răspuns:

Sa iti vezi de treaba!

| St3fU a răspuns:

Intreaba'l daca tine cu adevarat la ea. daca nu tine, desparte'i si stai cu el, dar daca tine la ea, lasa'l in pace...le'ai strica fericirea amandurora inclusiv lui, cel la care ti tu big grin baftawinking

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Ii sugi P.la laughing si te va iubyy mult laughing

| FirstState a răspuns:

Lasa-l in pace sad, punete in locu prietenei lui! de ex : tu te intilnesticu el, il iubestidin tot suflet, si intervine o fata si ti-l fura...

| Traian a răspuns:

Lasal sa fie fericit daca il iubesti

| ancutsa410 a răspuns:

Renuntahappy
punete si in locul prietenei salehappy
parerea mea...acum depinde de fiecare.de principii.alea alea

| amydya a răspuns:

Stiu ca e greu...dar uita-l. Ocupa-ti timpul cu altceva. Fara suparare dar nu cred ca el isi va lasa prietena pe care banuiesc ca o iubeste pentru alta.parerea mea

| denisaa_3658 explică:

Mooaa.avalansa se raspunsuri laughing
nu nu tine cu adevarat la ea!
@unapentrutoate esti proasta!

| denisaa_3658 explică:

Astept...dar stiu ca nu tine cu adevarat la ea! multumesc de raspunsuri happy :*