| anonim_4396 a întrebat:

Il iubesc si acum pe fostul iubit, dar el nu stie... si ne vedem in fiecare zi la scoala ce sa fac? cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai doua variante,nici una comoda.
Sau il uiti,ti-l scoti din minte si din suflet,oricat ar fi de greu,sau,pur si simplu, ii spui!
Nu poti stii niciodata cum va reactiona celalalt!
Mult noroc, oricare din variante alegi!

4 răspunsuri:
| CodrutM a răspuns:

Depinde (foarte mult) de ce v-ati despartit, si cine a pus capat relatiei.

Răspuns utilizator avertizat
| Vanessa_4851 a răspuns:

Orice decizie ai lua, ai grija sa nu te afecteze. Daca motivul despartirii nu a fost unul grav, spune-i ce simti happy

| Anne_8887 a răspuns:

De ce nu ii spui ceea ce simti? Asta ar fi o solutie.