| anonim_4396 a întrebat:

Il tot suna pe pr meu o tipa care vrea sa se combine cu el si mi-a spus ca s-a saturat sa il tot sune aia si mi-a spus sa o sun sa ii spun sa se potoleasca si nu prea stiu ce sa ii zic... ceva idei?big grin

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Daca as fi in locul tau,i-as spune chiar asa,,Fetit-o nu mai suna la numarul asta, cum iti permiti, nu intelegi ca el are prieten... oprestete cu sunatul ca deja devi enervanta.''

Sper sa iti fiu de ajutor.love struck

| consiliera a răspuns:

Daca nu merge cu vorba buna, schimba SIM-ul. Fara amenintari sau alt fel de acte.

| Catheryne a răspuns:

Dar de ce s-o potolesti tu. El ar trebui sa-i spuna sa-l lase in pace ca are prietena mai ales daca tine cu adevarat la tine. Sunt sigura ca daca i-ar spune asta si ar fi indiferent cu ea l-ar lasa in pace. Astfel nu risti nici tu sa te faci dde rusine. Succes!

| eax a răspuns:

Da...parerea mea e sa vbesti frum.o intrebi c vrea? si ii explici ca nu se poate si sa il lase in pace, sa-si vada de viata ei. daca sare calul si incepe sa fie nesimtita at sti c ai de faqt.lasi fata buna la oparte.c e al tau trebuie aparat si mai ales daca merita.succes:*