| snkwtf123 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din cartier, eu simt ceva pentru ea dar nu stiu daca si ea ma place.Un ajutor? Va rog.

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Priveste-o in ochi, zambeste-i cand o vezi, daca nu o cunosti salut-o, daca iti raspunde intra in vorba cu ea. Fii curat si politicos, fa-o sa rada, incearca sa o inviti la plimbare. Ii propui o activitate concreta, ceva care sa ii faca placere, nu sa iasa cu tine pentru ca daca nu ii propui ceva concret, ai mari sanse sa te refuze. Cand vorbesti cu ea atinge-o ca din intamplare pe antebrat sau pe umar (dar clar fara tenta sexuala). Daca accepta o intalnire cu tine, ofera-i un trandafir rosu.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, intra in vorba cu ea, vezi daca-i deschisa la o relatie cu tine! Invit-o in parc, sa va plimbati sau la un suc unde vei putea stabili daca te iubeste sau nu. Sa ai simtul umorului fara a fi grosolan, sa stii cand sa te opresti, iar la intalnire sa-i cumperi ceva frumos, venit din inima o floare sau o ciocolata.

| ThePuffy a răspuns:

Intra in vorba cu ea mai intai, cerei intalniri si vezi ce fel de comportament are cand sta cu tine.

| Nova21 a răspuns:

Cand o vezi baga-te in vorba cu ea, incearca sa fi natural, cere-i intalniri, poate intr-un final veti fi un cuplu.

| MayaSerios a răspuns:

Daca treci pe langa ea si se uita la tine probabil ai o sansa.