| ALEXcelEU a întrebat:

am o problema sunt îndrăgostit de o fata dar ea nu cred ca a observat eu o bag în seama vorbesc cu ea dar ea nu ma cauta pa mess și doar se mai întâmpla se ne uitam unul la altul în timpul orelor iar la ora de sport când ma prinde ca ma uit la ea se uita la mine tot timpul și nu mai pot sa întorc capul spre ia dar acum e vacanta și nu ne prea vedem și simt ca mor va rog frumos sa îmi dați niște sfaturi despre cum sa o cuceresc cum sa fim împreuna eu am întrebato dacă mai este cu X și a zis ca nu știe sad și habar nu am ce sa fac sunt nebun după ea dar ea nu cred ca și a dat seama ca îmi place de ea și ma face cam des gelos nu știu dacă o face cu intenție asa ca va rog sa îmi dați sfaturi despre cum sa o fac sa vrea sa fiu cu mine va rog ajutati-ma! DAU FUNTA!

Răspuns Câştigător
| elenuyzy a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa-i spui. poate si ea te place dar nu are curaj sa iti spuna

2 răspunsuri:
| Ahead a răspuns:

Invata seductie man www.despreseductie.ro o sa fie mult mai simplu sa abordezi fetele.

| BiancaSiAtat a răspuns:

Daca o placi cu adevarta spunei..discutati..intreab.o direct..doar esti baiat..sunt fata si stiu ceti spun:*