| ubythicha a întrebat:

Imi place mult de un baiat din clasa a8-a iar eu sunt a-6a. El mereu cand ma vede ma saluta si se inroseste. Dar el zice ca nu ma iubeste si alti zic ca ma uiteste. Ce sa faccrying. Dau fundita la cel mai buun rasp!big grin

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Dupa numele tau de utilizator TPU inteleg ca esti fata... Lorrra.tu in clasa a 6-a iti "stergeai mucii"? Las-o sa simta si ea dragostea, si sa invete. Nu sa ajunga in clasa a 10-a si sa ii propuna primul iubit sa o faca cu ea si ea sa fie in pat ceva de genul: "WTF? ce e aia?" Las-o sa inceapa de pe acum. Tu nu ai fost indragostita in clasa a 6-a?

Pentru ubythica: Atunci cand mai trece pe langa tine, du-te si tu langa el si mergi in acelasi timp cu el.condu-l pana la clasa lui. Cu siguranta nu se va supara. Poti sa il rogi(daca mai ai macar vreo 3-5 minute din pauza) sa mearga cu tine pana la baie sa...bei apa. Dupa ii spui multumesti si ii dai un mic hug. Ar fi un inceput bun pentru ziua de maine. Daca arati bine si stii sa te comporti, iti va fi foarte usor. Din moment ce este in clasa a 8-a, sunt sigur ca i-ar placea sa sarute.un mic sarut pe buze (nu este nevoie cu limba) nu ar strica. Nu depasi insa limita si nu il intreba daca te iubeste decat atunci cand ar dori si el sa te sarute sau macar sa stea mai mult timp cu tine si ar dori sa te tina de mana sau sa te imbratiseze. Doar daca vrea el aceste lucruri, intreaba-l cand este liniste: Ma iubesti? sau spune-i. fara sa il intrebi: Te iubesc. Succes cu el. >big grin

1 răspuns:
| RyugaHideki a răspuns:

Hmm.ai dreptate.