| Alice23 a întrebat:

In ce mod [in afara de sex] pot sa ii arat unui baiat ca il iubesc cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Prin fapte.
Prin felul tau de a fi, de a-l intelege, de a te comporta cu el. Atunci cand iubesti cu adevarat, nu trebuie sa faci ceva " intentionat", ci pur simplu sa fi tu, e de ajuns sa iubesti, totul o sa vina de la sine.

Take care!

11 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nu te mai chinuii de pomana! Nu Te mai obosii fara sens.

| Metempsihoza a răspuns:

Mangaie-l pe obraji si priveste-l in ochi, cand e suparat urca-te pe genunchii lui, pupa-l pe frunte si mangaie-l pe cap, cand stati mai relaxati lasa-te pe pieptul lui si daca esti obosita atipeste un pic... Gesturi simple happy

| zxzx a răspuns:

Freaca-i pl.

Răspuns utilizator avertizat
| activ a răspuns:

Poti sa-i faci o clanta? daca nu vrei sexsmug

| Ame25 a răspuns:

In primul rand, sexul nu e un mod de a ii arata cuiva ca il iubesti, din punctul meu de vedere. Poti sa ii spui asta sau sa ii faci ceva(o bratara din ata cu model de inima, un fel de poster sau mai multe poze cu mesaj prinse intr-un fel de carte etc), sa ii desenezi ceva cu inimioare sau sa ii cumperi ceva dragut poate...Dar cel mai simplu ar fi sa ii spui ce simti pentru el big grin Sper ca te-am ajutat happy

| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu se poate "arata"! Iubeste-l asa cum stii tu si el va receptiona cum stie el. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| AllmaGirl a răspuns:

Lasandu-l sa fie el si aratandu-i ca ai incredere. Sunt unele fete care incep sa fie deranjante, daca isi vad perechea vorbind cu alta fata incep sa interogheze, insa daca ii arati ca ai incredere in el se va simnti binehappy
Apoi, daca renunti pentru el la ceva ce iti doreai ii arati ca tii la el.

| thunderstorm a răspuns:

Sexul e o mica parte din viata fiecarui om,ceva normal nicidecum un mod prin care sa iti arati iubirea.
Ii poti arata ca il iubesti prin multe moduri:sa fii atenta cu el de fiecare data, sa il ajuti atunci cand are o problema, sa comunicati mult si despre orice, mici cadouri/surprize, tine-l in brate si sopteste-i cat de special e pentru tine si multe alte chestii.:*