| TeckTonik997 a întrebat:

Intrebare ciudata pentru fete inspirata dintr-o comedie desi suna porno: daca sotul/iubitul ar veni la voi cu unul sau doi tipi exact pe placul vostru si v-ar oferi posibilitatea sa faceti sex cu ei, ati face'o? Asta ca un fel de cadou.

28 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Tu glumesti? Barbatul meu e al meu si nu-l impart cu alti doi.

| Pacala a răspuns:

Mda, adevarul e ca e superb sa se f**a precum cainii o femeie, cu cate unul in fiecare gaura. Asa da cadou.

| Hakuouki a răspuns (pentru Pacala):

Si chiar as vrea sa vad barbatul ala care s-ar duce cu inca doi peste femeie pe care se presupune ca o iubeste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Clar asta nu se intampla daca barbatul o iubeste cu adevarat pe femeie. Atat si barbatul, cat si femeia ce se iubesc, au aceeasi mentalitate "a/al mea/meu! nu impart cu nimeni!"

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici daca nu as iubi-o si sa fie doar o pasiune minora sau nu stiu, nu as veni cu inca doi, poate doar sa vreau sa ma despart de ea si sa nu o las singura. Dar sa lasam asta, adresa? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Hai sa lasam tot. Cred ca e mai bine asa!laughing)

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur, o seara buna iti doresc, sper ca nu te-ai suparat, doar glumeam happy

| RAY a răspuns:

Daca era un bogatas da era ok

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Daca nu vine cu toti colegii de la munca tot degeaba...

| Mussette a răspuns:

Si daca isi testeaza iubita?! dupa ceva timp nu-i va mai placea cadoul oferit si relatia se poate destrama. Sau daca iubita mai vrea astfel de cadouri?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mussette):

Luam doar cazul precizat, e doar un cadou sau sotul/iubitul grijuliu vrea sa i indeplineasca o fanteziei sotiei/iubitei. Nu luam cazurile cu daca ar fi!hee hee

| Mussette a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci sa se bucure de cadou: "calul de dar nu se cauta la dinti! " laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu inca 2 tipi, da, as face-o. Cu 3, nuhappy

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci in total 3...adresa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Zicea ceva de sot/ iubit... Nu necunoscuti!laughing)

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza, facem cunostinta atunci laughing Dar din cate inteleg eu sotul/iubitul trebuie sa vina acasa cu doi tipi, chiar daca tu nu-i cunosti, zi-mi adresa si astept sa ajunga si sotul/iubitul, sunt rabdator. (Nu te supara, e doar o gluma) big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Nu ma supar, stai calm!laughing) pai da, sotul sau iubitul trebuie sa vina acasa cu unul sau doi tipi, dar... evident sunt cunoscuti! Daca nu de mine, cu siguranta de el!>:plaughing

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Il astept la poarta/jos la scara...pana ajungem in dormitor il cunosc mai bine decat il cunosti tu. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Nieedevil. Astea-s viseeee, maaai!laughing

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai sunt vise pentru ca nu-mi dai adresa laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Fantezii, nu vise!laughing lasa adresaaa!laughing

| Memo97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai ca nu m-am prins laughing, m-ai bagat in ceata, deci sotul 1 si inca 2 da, dar cu 3 nu, care ar fi sotul si inca doi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Memo97):

Trebuia sa fii citit cu atentie, sotul si inca unul...adica cu inca 2, nu sotul si altiidoi, adica 3. Ar fi o fantezie sa o mai faci cu 2, lasand deoparte sot/iubit.

| Memo97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cuvantul cheie sau, scuze nu l-am vazutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai accepta ca sotia sau iubita ta sa se culce cu alti doi?

| MisaMisaki190988453 a răspuns:

Pai... Nu cred... cat de frumosi si bine facuti ar fi, nu cred ca as putea sa fac asa ceva. + ca trebui sa-mi pasterz mandria ca femeie! __-

| LOREDANA19 a răspuns:

Un cadou foarte naspa