| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti ( mai mari nu 12-13 ani) daca v-ar place de o fata si v-ar tine pe " sec " si ar venii alta si mai frumoasa care nu v-ar tine pe " sec" pe care a-ti alege-o? Funda Mareee

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Uite,parerea mea,poate sa arate si ca Jenifer Lopez sau nu stiu eu ce diva sexy,eu in primul rand iau in considerare sufletul si inima ei,degeaba arata super in exterior daca inauntru e putred ca un mar,intelegi tu ce vreau eu sa zic, frumusetea exterioara e trecatoare, frumusetea interioara conteaza cel mai mult.

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 12-13 ani la toți băieții le fierb sângele, toți sunt după sex!
Pa, pa.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Legiuitoarea):

A zis mai mari, nu de 12-13

| Legiuitoarea a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Bună.
De la 12-13 ani încep cu așa gândire, la agâțat pentru sex!
Ce să înțelegi tu? Sari cu observația în loc să gândești.
Pa, pa.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Gandeste tu, te-ai referit la baietii de 12-13, cand ea zicea cu totul altceva si de ce esti atat de artagoasa doar pentru ca am dreptate?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Bună.
Dacă ești grea de cap, este problema tot a ta. Nu mai insista!
Pa, pa.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Eu grea de cap? mai date undeva ca deja ma enervezi, hai pa si tie oh go on

| Pustoaicka50 a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Eu ziceam de legiuitoarea nu de tine tongue happy

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Pustoaicka50):

Stiam

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Dacă o place într-adevăr pe prima fată, atunci nu cred că ar renunţa la ea pentru orice altă persoană care îi apare în cale, ci ar face tot posibilul să o impresioneze şi să îi capteze atenţia.
Pe de cealaltă parte, dacă nu este vorba de un tip prea sentimental sau pasional, cred că ar ceda destul de uşor.

| Pustoaicka50 a răspuns:

Scuze de greseala.:d

| Pustoaicka50 a răspuns:

Las-o in pace ca e distrusa mintal saraca si eu zisai intrebare pentru baieti nu pwntru fete da e cam oarba asta e n-are rost sa te cobori la minteaa eiwinking

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Pustoaicka50):

Bună.
Domnișoară măsoară-ți cuvinetele, vezi cine este distrusă mintal, da? Să-ți fie rușine.
Pa, pa.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Legiuitoareo,fara nicio legatura cu cearta, de ce tot timpul scrii buna si pa, pa? E cam stresant.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Bună.
Ca să adaugi și tu ceva pe site, nu? Și să-mi dai stupizi cât poți tu de mulți.
Pa, pa.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Daca esti experta TPU te crezi smechera? Ia lasa tu aerele si basinile cu mine, ca nu tine, da? Nu-ti dai seama cat de penibila esti? Get a life.Punct.Bb honey.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Bună.
Învață să "vorbești" politicos pe site.
Pa, pa.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ti-a dat mucul. Vorbesc frumos cu cine merita.Tu, draga mea, nu meriti.Sa ai o zi buna in continuare, cuvantatoare cu creierul de marimea unei molecule monoatmice.Ia teleporteaza-te cu tot cu basinile tale in alta parte."Pa.pa".

| Pustoaicka50 a răspuns:

Ar trebui? nu-mi e chiar deloc tu nu vezi scrie INTREBARE PENTRU BAIETI vezi? ce te bagi lool

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Pustoaicka50):

Bună.
Ești disperată de viață sau ce?
Aici răspundem cu toții, nu o mai face tu pe victima!
Pa, pa.

| Pustoaicka50 a răspuns:

Deci daca ati inteles intrebarea bine daca nu asta e daca vreti sa ras bine daca nu iar la felwinking mc pentru cei care au raspuns oricum

| Pustoaicka50 a răspuns:

Ti-o dat-o rockstar bv laughing chiar a fost penala serios lasati figurile acasa cand vb cu noiwinking Pa.PAAAAAAAAAAAAAAAAA

| Korrawi a răspuns:

Pentru mine nu are sens intrebarea asta. Cum adica ma tine pe sec, zi si motivul pentru care ma tine pe sec... mie imi pare formulata intrebarea ca si cum femeilor nu le-ar place sexul deloc, si, vezi doamne, ce mare sacrificiu fac ele ca nu ne tin pe sec. Daca partenerul tau nu te face sa vrei sa faci sex... atunci e o problema, ori la tine, ori la el.

| Pustoaicka50 a răspuns (pentru Korrawi):

Pai eu nu mi-am inceput inca viata sexuala si n-am chef sa ma culc cu totiwinking nu am nici macar buletinu facut asa ca laughing