| Jony123 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Daca noi baietii spunem ca o fata ca e sexy pentru ca are fundul mombat si sani de marime medie (dupa preferintele fiecaruia, mai mari, mai medii, foarte marei), o fata dupa ce criterii zice ca un baiat e sexy, am mai vazut prin filme si chiar realitate ca si fetele se uita la fundul unui baiathee hee o fata cum iar place sa fie fundul unui baiat?
Stiu ca e amuzanta intrebarea, dar sunt curiosbig grin Dau funda pentru raspunsurile bune!

Răspuns Câştigător
| Crocaa a răspuns:

Pai nu stiu, nu as putea sa generalizez pentru ca in fond ma uit la tot corpul si fundul trebuie "sa se potriveasca" cu fizicul baiatului, adica daca e mai slab sa nu aiba fundul bombat pentru ca nu da bine.Sa nu fie prea mare sau prea bombat dar sa fie dragut asa, poate sa fie mai mic.

13 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

Eu sincer ma uit la fund la baieti laughing. Parerea mea este ca trebuie sa iti placa si fundul, adica forma lui trebuie sa te atraga.Acum depinde de fiecare persoana in parte, asta e valabil doar in cazul meu si eu consider ca este o zona erogena.

| Jony123 explică (pentru Crocaa):

Bun am inteles, dar tie cum iti place acel funda? cum sa fie?

| Crocaa a răspuns (pentru Jony123):

Pai nu stiu, nu as putea sa generalizez pentru ca in fond ma uit la tot corpul si fundul trebuie "sa se potriveasca" cu fizicul baiatului, adica daca e mai slab sa nu aiba fundul bombat pentru ca nu da bine.Sa nu fie prea mare sau prea bombat dar sa fie dragut asa, poate sa fie mai mic.

| Dizz a răspuns:

Abdomenul thinking

| marianamay a răspuns:

Sincer,eu nu ma uit la fund daca il are mare ssau mic, dar pe mine nu ma atrag astia cu fundul mare, parerile difera de la fata la fata, pentru mine conteaza mult mersul lui si atitudinea

| alinutza96 a răspuns:

Eu ca fata, uneori ma uit la fundurile baietilor, sincer prefer sa fie bombatlaughing

| lov318 a răspuns:

Mai, ce pot sa zic...eu ca fata nu pot sa zic ca m-am uitat vreodata la fundul unui baiat. De obicei fetele se uita la fata, haine, comportament..si poate dupa la fund.

| mariutza24 a răspuns:

Eu sincer ma uit la par, ochi, haine,,,, si da si la fund...

| Jony123 explică (pentru mariutza24):

Bun, si cum ar trebui sa fie acel fund ca sa iti placa?

| mariutza24 a răspuns (pentru Jony123):

Nici nu stiu cum sati raspund.....deci eu prefer un baiat care sa nu fie pre gras.dar nici pre slab.si sa nu aiba fundul mai mare decat el...dar nici mai mic.habar nu am. cum sa-ti raspund,.

| Jony123 explică (pentru mariutza24):

Mersi oricum... dar in concluzie conteaza si asta pentru o fata...

| MariaAlexandra1992 a răspuns:

Pai sincer eu ca fata nu ma uit la fund da ma uit la figura fetei la haine comportament la abdomen eu stiu sa nu fie nici pre gras nici slab sa-l zboare vantul unui baiat nu-i sta bine sa fie slab si chiar daca e slab fara muschi

| SmRpT a răspuns (pentru MariaAlexandra1992):

Daca are burta, ce faci? nu-l mai placi?thinking

| MariaAlexandra1992 a răspuns (pentru SmRpT):

Nu