| Corsi a întrebat:

Intrebari pentru fete :
1. Va plac baietii care fac box?
2. Va plac baietii care fac sala?
3. Va plac baietii care ioaca fotbal cu prietenii?
4. Va plac baietii care ies in oras cu prietenii? Nu zilnic
5. Ce credeti despre baietii care baga la pariuri?
6. Ce credeti despre baietii care sunt cautati noaptea de prieteni? Ora 23-24
Ce altceva va place la baieti?

Răspuns Câştigător
| Mariapetrupanainte a răspuns:

1,2,3 da baietii care arata bine mereu sunt apreciati dar aceasta nu conteaza foarte mult, 4 prietenii mereu o sa fie prieteni si de ce, nu. 5 nu si 6 tot
Ce imi place altceva la baieti sa miroase bine sa se simta parfumul cind stau linga el (pur si simplu imi plac parfumurile barbatesti)

13 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Un mare " NU" pentru intrebarile 1, 2, 3, 4.
5. E ok sa pui un bilet sau doua. E ok sa faci asta in limite normale.
6. E urat. N-as accepta asa ceva.

Prin unele din intrebarile de mai sus ai descris genul de baiat ce ii place sa iasa cu baietii la cate o bere, sta noaptea tarziu pe afara...adica golanas, ca sa nu zic golan. Mie una nu-mi place genul asta de baiat nici ca amic.

Nu cred ca are rost sa spun ce imi place la un baiat. Cred ca se intelege spre ce gen ma inclin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Esti mai atrasa de baietii cu burta? nu vad de ce "nu" pentru 1 si 2 laughing

| Aasdfghj a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Dar iubitul meu arata bine si fara sa mearga la sala sau sa faca box. happy
Nu trebuie neaparat sa faci sport pentru a arata bine. Cu unii poate a fost mai darnica mama natura.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Da, daca arata a model cred si eu. dar multi nu au fata de model, asa ca se duc la sala sa aiba macar un corp atragator

| Aasdfghj a răspuns (pentru anonim_4396):

Muschii nu sunt totul. Nu trebuie sa ai muschi ca sa atragi o fata. Un baiat cu o fata draguta, un corp ok (nu de sala, cat sa nu fii plin de grasime) respectuos si cu ceva in cap, atrage sigur o fata. Doar cu un corp lucrat si nimic in cap, nu atragi decat pitipoance.

Nu, iubitul meu nu e model si nici nu-mi doresc unul. Este un baiat normal si minunat doar eu il iubesc si il vad perfect. happy

| Doub a răspuns:

1. Nu-mi pasa.
2. Idem.
3. Dwwaaa. Sa joace si cu mine.laughing
4. Nu-mi pasa.
5. Nu au ce face cu banii.
6. Daca e ceva grav, inteleg.

| KillMePlease a răspuns:

Nu-mi plac baietii.
laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))
↖(^▽^)↗(>^ω^

| RareşTPUro a răspuns (pentru KillMePlease):

Minti! laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru RareşTPUro):

Nu-i adevarat!
Tu minti! └(^o^)┘

| MskDesign a răspuns:

Eu cred ca ai o mare problema de la o varsta frageda.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Daca este hobby, n-am nimic impotriva.
2)Daca o face pentru sanatatea sa si nu se indoapa cu pastile, e ok.
3)Idem 1.
4)Nu.
5)Nu-mi plac.Nu suport astfel de persoane.
6)Idem 5.

| BeHappyAndSmile a răspuns:

1 si 2 da. 3 si 5 clar nu. 4 nu prea as vrea dar daca el simte nevoia atat timp cat nu imi ia din timpul meu cu el e ok. 6 daca imi zice si nu ma minte da. Un baiat trebuie sa arate bine, sa fie sincer, macar daca ma minte sa nu aflu.