| AnaMariutza a întrebat:

Iubesc un baiat si am o relatie cu el.....ar trebui sa ii zic ca il iubesc?

Răspuns Câştigător
| fifi13 a răspuns:

Da happy dar ai grija ca el sa nu sa se foloseasca de asta (poate el nu te iubeste... orice e posibil) sa ai grija de tine si relatia voastra happy:* FUNDA?

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Doar dacă simţi asta.

| StaceyG a răspuns:

Daca tu simti ca il iubesti cu adevarat spune-i.

| larrii a răspuns:

Daca chiar simti ca il iubesti cu adevarat si tu crezi ca merita sa ii zici asta si ca el simte la fel, spune-i.

| ƒℓυχ a răspuns:

Da big grin Dar ai grija la [citeste raspunsul lui @fifi13]

| CiprianTPU a răspuns:

Fifi13 are dreptate, daca el nu te iubeste se poate folosi de sentimentele tale! Te va supara de nenumarate ori fara ca sa-si ceara scuze, va fi un pic mai nesimtit, asa procedeaza de obicei partenerul care nu iubeste si stie cu tu il iubesti la nebunie. Ai mare grija, spune-i doar daca el ti-a demonstrat ca te iubeste si ca tine la tine! Daca vrei sa fii mai subtila ii poti spune ca de o perioada de timp ai inceput sa ai sentimente pentru el, asa e mult mai simplu si nu implica nici cuvantul "te iubesc", doar dai de inteles happy. Bafta in continuare!

| myandmy a răspuns:

Nu da cum sa nu