| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani e bine sa incepi viata sexuala ( baiat )?

Răspuns Câştigător
| ilovesluts a răspuns:

Cand ai ocazia.

11 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Daca ai si cu cine din partea mea poti sa ti`o incepi si la 10 ani

| xXx_6966 a răspuns:

Pe a vreo 7-8 cand se incepe a dezvolta penisul...stii tu cand ti se scoala.

| Anonim3007 a răspuns:

16-17 ani nu prea exista varsta dar asta e ce-a mai indicata succes big grin de obicei se face cand corpul este pregatit

| doctginecolog a răspuns:

Cand vrei tu poti sa iti incepi viata sexuala, dar sa ai cu ce sa nu te faci de rusine intelegi tu ce vreau sa zic.baftta

| Geo17 a răspuns:

P la 8 sau 9 ani...scapi de griji pe viitor!

| ArtistiqueGS a răspuns:

La cati ani te simti tu in starebig grin

| Metallicaaaa a răspuns:

100 de ani laughing

| lulucel a răspuns:

Corpul tau=Templul tau
Incepi la ce varsta vrei tu!

| ღRoberToBluEღ a răspuns:

Ehem am 13 ani appwinking laughing am avut ocazia dar am refuzat laughing.

| Yamaha15 a răspuns:

tanar: 13-14 aniiwinking daca ai cu ce

| FemaleBOSS a răspuns:

Nu exista varsta pentru nimic...cand vrei tu.atunci e vremea...cand vine.asa cum poti sa faci copii si la 16 si la 50laughing.nu?