| ADY_5784 a întrebat:

La ce varsta vreti sa va incepeti viata sexuala? Sau la ce varsta v-ati inceput-o?

Răspuns Câştigător
| CristinaElena96 a răspuns:

Imi incep oricum dupa 16-18 ani.
happy
mai exact dupa 18 ani
pentru ca daca imi incep dupa 18 ani
sunt majora si raspund singura de faptele melebig grin

15 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Dupa 19 ani cand ajung la facultate.pana atunci nu cred ca am cum. straight face

| Spufff :x a răspuns:

Sunt virginahee hee. si nu cred ca. mi programez momentul cand am sa-mi pierd virginitatea.Cand o sa fie asta ethinking am 16 ani jumatate. Dupa mine as vrea cam pe la 20. 21. sa`mi incep viata sexuala love struck mi se pare cea mai potrivita varsta big grin

| Kitty a răspuns:

Dupa 18 ani.

| KiddSimo a răspuns:

Eu mi-am inceput viata sexuala la 17 ani si sunt mandra stii dc?
Sunt in continuare cu baiatu acela suntem fericiti.si ma bucur pentru mine pentru ca stiu ca sunt fete care si-au inceput`o prea devreme adica 14 15 ani. mi se pare totusi prea devreme. oricum sexul nu are varsta.parrea mea

Răspuns utilizator avertizat
| ana_3219 a răspuns:

Nu se programeaza asta! o vei incepe atunci cand crezi ca persoana de langa tine merita sa fi cu tot sufletul si trupul al lui si cand esti tu pregatita!

| FunkYboy a răspuns:

Cred ca pe la 17 ani

| RainBow_2697 a răspuns:

Vreau sa mi`o incep pe la 17.

| Markus_4003 a răspuns:

Pai daca cinstit la 15 ani happy

| pitesti a răspuns:

La 35

| Serena1993 a răspuns:

Pe la 19 cred ca este cel mai bine! cel mai bine e sa o faci cu persoana cu care ti-ai legat destinul pentru toata viata.ma rog unii si-o incep de la 11-12-13.etc ma rog.big grin eu pe la 18-19 vreau sa mi-o incep

| AnonimulNr2564 a răspuns:

Poti sa tio incepi cand simiti ca esti pregatit happy

| No name_4527 a răspuns:

Dupa 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inceput-o la 11 ani si nu imi pare rau.am facut-o cu unul de 20 avea o p*l* cat un cal. succes!

| ingerfaraaripi a răspuns:

Pai dup a 18 ani pentru ca atuncinu mai depinzi de alti s iti iei propile decizi