| inspyred a întrebat:

La ce varsta v-ati pierdut virginitate întrbare pentru fete/baieti, si nu fiti saraci în detaliiwinking

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta e intrebare indiscretă, intimă, personală, este ca si cind intrebi de cate ori pe zi merge ti la toaletă? Si daca stii raspunsurile, cu ce te ajută?

| Liviu a răspuns:

Daca's prea explicit mi se inchide contul.Iti spun doar ca da, am pierdut-o de cativa ani buni, insa cui ii pasa? Parca as fi singurul care am tras pe sula xD Vrei detalii? daca esti femeie, da-mi idd tau de mess, si te umplu de detalii pana ajungi la punctul culminantlaughing

| Morenna10 a răspuns:

La 19...sunt fata

| RAY a răspuns:

Asta e ceva intim, nu vad rostul/sensul la intrebarea asta, TPU e o comunitate de ajutor nu de stiut cand facem sex

Răspuns utilizator avertizat
| RedheadOnTheRun a răspuns:

De ce crezi ca ti-am spune tie?laughing

| LeZizu a răspuns:

Eu la 24 de ani. Stiu ca e o varsta mai inaintata si ca sigur o sa se mire cateva persoane pe aici.

| inspyred explică (pentru LeZizu):

Nu kavyxv nu este, nu te jena asta depinde cand esti pregati... uneori asteptarea merita

| LeZizu a răspuns (pentru inspyred):

Xvcalin este idul meu de mess

| Marius875 a răspuns:

| Dumitru_Alexandru_1996 a răspuns:

Pe la vreo 13 ani laughing si e chiar o poveste lunga laughing s-a intamplat cu mama prietenei mele laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru Dumitru_Alexandru_1996):

Știm cu toții că ești virgin.

| MikeCheck a răspuns (pentru LoveSleep):

Ce impact violent! laughing))))

| inspyred explică (pentru Dumitru_Alexandru_1996):

Pedofilie...
pei nu fi sarac în detalii spune mai multe, apropo cati ani are aceasta milf laughing

| inspyred explică (pentru Dumitru_Alexandru_1996):

Ne spui detalii Alexandru

| inspyred explică (pentru LoveSleep):

Mai are ata, intacta laughing)

| Hitback a răspuns (pentru LoveSleep):

laughing