| Al33 a întrebat:

La ce vrasta vreti sa va incepeti viata >>>>sexuala?:-

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Nu mi-am impus o varsta anumita cred ca atunci cand ma vo'i considera pregatita si voi gasi persoana potrivita sau ma rog chiar daca am gasit sufletul pereche daca nu ma vo'i simti pregatita nu o vo'i facehappy

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Tarziu.
Conteaza asa de mult la cat vrem noi? Pana la urma atunci cand esti pregatit/a o faci.

| Libelle a răspuns:

Cand o sa fiu suficient de matura si sigura pe mine ca asta e ceea ce imi doresc, nu obligata, nu cu frica si nehotarare.

| glamour a răspuns:

Am 17 ani si ceva, ma simt pregatita insa ma impiedca distanta care e intre mine si iubitul meu, eu in Romania el in anglia...

| Cristiano13 a răspuns:

Ar trebui cand te simti pregatit(a) depinde de caracterul fiecaruia eu am 14 ani si am inceput pentru ca m-am simtit pregatit happy

| Agradável a răspuns:

17 ani sau 18 ar fi cel mai bine sa si-o inceapa toti... nu la 13 14 ani

big grin

Parerea mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 18-19 ani

| teodora555 a răspuns:

La 28 de anilaughing)

| veronikaa a răspuns:

Pai as vrea pe la 18-19 ca atunci sunt majora si practic parinti daca cumva afla nu mai pot sa mai imi faca nimic.Si termin si liceul si sunt libera ca pasarea maiastra.De-abia astept.