| LoVeYoUtO a întrebat:

La orice partida de sex trebui facut sex oral?

Răspuns Câştigător
| vegeta a răspuns:

Auzi panarame de oameni face sex oral de parca ar fi curve din astea pe care le platesti cu 40, 50 de lei eu unu daca as sti ca o fata a facut sex oral cu altcineva si paurma daca mi-ar spune mie ca ar vrea sa aiba o rel cu mine niciodata nu as accepta una ca asta sau chiar si asa daca esti casatorita cu sotul tau si ii faci sex oral iti dai seama ca el sar lauda cu chestia asta la prieteni si asa sar duce vorba si sa mai ai si un copil si sa afle si ala de ce ai facut tu cum sar simtii ala cand ar auzi chestia asta ar tine in el si nu tiar spune ca na ii va fi rusine sa-ti spuna si una peste alta oare nu iti e scarba sa faci chestia asta pentru ca eu unu sunt baiat si daca as fii fata nu as face chestia asta niciodata in viata poate sa-mi dea si o gramada de bani si nu as face a si inca ceva foarte importat vreau sa-ti spun asta e valabil pentru toate fetele daca voi acceptai sa le faceti sex oral baietilor atunci punetii si voi pe ei sa va dea limbii in **** sa vedem daca si ei accepta exact aceeasi chestie pe care o acceptati si voi si daca nu accepta nu o mai faceti nici voi faceti decat sex normal si atat

19 răspunsuri:
| BebelusMIKiY2 a răspuns:

Nu, dar daca vreti!
big grin
Funda?¬

| Hαppiηеss a răspuns:

Nu e obligatoriu, doar daca vrei!

| Raiiiisa a răspuns:

Nu,nu am auzit de regula asta.
Faci cand ai chef.

| Raiiiisa a răspuns (pentru BebelusMIKiY2):

Trebuia neaparat sa-ti cersesti funda?!

| secret093 a răspuns:

NU! Daca tu nu doresti sa faci sex oral partenerului tau, ii explici si nu are cum sa te oblige. big grin
funda?

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E greu... mai nou educatie sexuala=filme porno sad

| alessia a răspuns:

Bineinteles ca nu laughing

| Andreea22X a răspuns:

NU

| ankk007 a răspuns:

Nu,nu ii obligatoriu, numai daca vrei :-)

| irrumator30 a răspuns:

Sexul oral ajuta la relaxarea baiatului, stimularea si excitarea penisului, iar in cazul femeii ajuta la lubrefierea vaginului, ceea ce face ca penetrarea sa nu fie dureroasa.

| h3r a răspuns:

Așa ți-a zis el?

| Vi003 a răspuns:

Trebuie doar daca tu accepti. Decizia e in mana ta!

| iiLarisse a răspuns:

DOAMnee clar nu! laughing

| estehaos a răspuns:

Da, neaparat trebuie facut acest lucru tot timpul.

| stark47 a răspuns:

Nu e o carte care sa te invete cum sa faci sex. ceva gen:"o doamne ma penetreaza si eu am uitat sa-i fac sex oral".sex faci asa cum simti, din cauza a ceea ce simti.

| TizZu15 a răspuns:

Nu,doar daca sunteti de acor.

| LoVeYoUtO explică (pentru vegeta):

Mersi si eu tot asta gandesc k e scarbos sh chiar mi'ar fi naspa sa fac asa ceva dar am zis ca na. poate sunt eu mai ciudata

| Twichh a răspuns:

Nuuu...iac straight face

| KodrutZ a răspuns (pentru vegeta):

Du-ti uai si te culca. Iti recomand sa nu faci sex vreodata cu cineva, ca *** e linga c*r, cel mai sigur e cu mina proprie. A, si nu cumva sa mai scrii pe internet vreodata. Geez.