| papushika_9151 a întrebat:

Laptopul ia mult curent electric? acumc at am stat in vacanta toata ziua si noaptea pe net credeti ca voi primi mult pe factura? ce sa fac sa nu mai ia mult ceva ideei?

5 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Nu ia foarte mult...desigur nu mai mult de cat un Pc sau nu stiu un TV deci poti sa stai linistita laptopul este un Pc mai economwinking

| EuPunctRo a răspuns:

OOOOOO,nu ai facut cea mai mare greseala din lume:Ocum ai putut?:O"Laptopul"i-a cel mai mult curent din lume, vei avea o facutra de cateva miliarde de euro.Mult noroc sa o platestibig grinhappy

| DeniiIuu a răspuns:

rolling on the floor)
O sa vina probabil cu 1- 2 mil mai mult laughing si nu stiu daca poti sa consumai mai putin thinking eventual sa mai iesi si tu pe afara si sa lasi laptopul sa se odihneasca ceva vreme laughing

| visavis a răspuns (pentru DeniiIuu):

Cum adica "1-2 mil"? nu inteleg? adica si acum mai vorbiti de milioane?
Nu pot sa cred...

| visavis a răspuns:

"curentul electric", este altceva, poate vrei sa zici de energie electrica, care se masoara in kw si este detaliata in factura.
Presupun ca laptopul tau are o putere de 60 w, daca il ai in functiune 365 de zile (non stop), ai putea plati aprox 80 de lei, (deci, retine, pe an).