| MeHigh711 a întrebat:

M-am îndrăgostit de o fată de 19 ani dar eu am doar 16. Mama mea este nana ei si am petrecut mult timp cu ea asa că m-am atașat de ea. De câteva zile nu pot să mă opresc să mă gândesc la ea. Am impresia că ea se uita la mine ca la un frate si nu știu ce să fac să îi atrag atenția. Am nevoie de niște sfaturi vă rog!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Dat fiind relatia de rudenie intre voi si faptul ca nu poate sa existe nimic intre voi, este mai bine sa-ti placa de ea ca si sora, oricum ea nu te vede deact un pusti mic, pe langa ea.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 19 ani fata cauta matarangi nu putulici

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i in fata ca esti indragostit de ea.

| CinVasileeee a răspuns:

De obicei fetele vor baieti mai maturi dar daca si ea te place nu e problema! funda?