| Minge707 a întrebat:

M-am masturbat de mai multe ori si dupa aia penisul s-a mai sculat mai greu, Cate luni ar trebui sa fac o pauza sa isi revina? O sa-si revina, nu?

7 răspunsuri:
| theproX a răspuns:

Normal... daca stai o saptamana fara. ai sa vezi ca o sa turbeze. dar ai grija sa nu iti faci de multe ori... nu trebuie sa exagerezi. daca iti vine ..trwbuie sa-i dai dar ai grija sa nu ramai dependent

Răspuns utilizator avertizat
| MidnightR a răspuns:

Creierul tau probabil s-a obisnuit cu ceea ce vizionezi si nu mai primesti aceeasi satisfactie ca la inceput.Pe scurt, schimba materialul laughing

| Minge707 explică (pentru MidnightR):

Mai explicit te rog ))

| MidnightR a răspuns (pentru Minge707):

O intrebare totusi.
Te-ai masturbat de mai multe ori intr-un anumite interval de timp sau pe parcursul a mai multor zile?

| Minge707 explică (pentru MidnightR):

Rar de 2 ori pe zi. dar aproape in fiecare zi

| MidnightR a răspuns (pentru Minge707):

Ti-am zis.Ar putea fi faptul ca te-ai obisnuit cu ceea ce vezi si nu te mai exciti ca la inceput.Cum a zis si theproX, baga pauza o saptamana, doua si vezi dupa.