| stefan1707 a întrebat:

Maiii ajutati-ma si pe mine.am o prietena de 15 ani si tot vrea sa ii arat cat de mult tin la ea.ea e mereu geloasa ca ma uit la alte fete dar nu e asa si vreau sa ii dovedesc ca inseamna ceva pentru mine... ajutati-ma va rog, e cam pretentioasa si vreau sa ii arat ca tin la ea asa ca nu merge orice surpriza sau cadou..azi mi-a zis sa ii fac o surpriza dar nu stiu ce datii-mii iedeii va rog

Răspuns Câştigător
| allexboss0 a răspuns:

Pai dai ceva care sa contina ciocolata! majoritatea fetelor sunt topite dupa ciocolata! de preferat impachetat in ceva frumos! si incearca sa o iei prin surprindere! fii putin mai indirect! funda?

| stefan1707 explică (pentru allexboss0):

De cand sunt cu ea i-am facut mmm cadouri dar vreau sa ii arat printrun gest ceva

2 răspunsuri:
| allexboss0 a răspuns:

Daca te tine bugetul! duceti-va undeva romantic fai un cadou distrati-va si apoi vezi tu ce faci