| cristi2709 a întrebat:

Mam despartit de fosta si as vrea sa cuceresc (elly ispaspe fb)o fata care e cu mn in clasa dar nu stiu cum so abordez ca imi e cam rusine ca de fiecare data cand vreau sa vb cu ia ma rusinez.fiinca fata este superba si un pic cam fitiaosa fiinca provine dintro familie de bogati si nu stiu ce sai zic ce cadou sai iau

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pai daca ai fost in stare sa o cuceresti prima data, atunci inseamna ca poti fi capabil sa repeti isprava. " Ia" deja asteapta sa-i cumperi un lantisor din aur si un buchet mare de trandafiri.

| SkyPilot a răspuns:

Nu e o idee buna sa ii faci cadouri. Ofera-i cate un trandafir rosu din cand in cand, in rest ii duci cate ceva daca e o ocazie (ziua ei, 1 Martie etc.).
Gandeste-te ca obraznicul mananca praznicul, daca tu esti timid, vei fi luat de prost si ti-o ia altul. Pregateste bine dinainte ce ai putea vorbi cu ea, imbraca-te frumos si curat si iti va creste increderea in tine.

Răspuns utilizator avertizat
| AndraTpu a răspuns:

Ia-i un cadou de aici: https://3gifts.ro/