| aryana_2635 a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala cu un coleg din clasa. Din greseala el cred ca sa scapat (a facut pipi) in mine pentru ca am simtit o usoara caldura. Nu stiu ce sa fac cum sa-i zic ca mie cam rusine de elsad. Am greturi si senzatie de voma. vreau sa va aduc l cunostiinta c am facut chestia asta neprotejati si mi-e fric sa nu fi ramas...

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Usoara caldura era sperma...
Ai toate sansele sa fii insarcinata, fa un test de sarcina urgent.
Nu te pot intelege, si cand treci strada te uiti in stanga si-n dreapta sa stii ce ti se intampla.Cum ati ajuns voi atat de departe asa,cu ochii legati, fara sa stiti nimic si fara sa va protejati?
Acum, test de sarcina!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cred ca ar trebui sa discuti cu o persoana apropiata de varsta mai mare, care te poate ajuta discret - probabil mama ta, dar daca ti-e inca teama, poate ai la cine apela. Daca tu crezi ca un baiat poate urina in timpul actului sexual, esti departe de a fi pregatita pentru asa ceva. Cere ajutor urgent, daca ai ramas insarcinata se va afla oricum si trebuie sa afli cat mai repede.

| demonykangel a răspuns:

Buna! deci el nu a facut "pipi" si'a dat drumul in tine.si daca ai greturi si senzatie de voma este probabil ca tu sa fii rmas insarcinata.Asa ca mergi si cumpara un test de sarcina sau du'te la ginecolog.winkingsper ca te'am ajutat:*

| anestiuta a răspuns:

Un baiat nu poate sa urineze in timpul actului sexual. E destul de greu de explicat, dar anatomic este imposibil pentru ca se "astupa" caile urinare.Probabil si-a dat drumul in tine... Vorbeste cu el, fa un test de sarcina, iar daca e nevoie mergi la un doctor urgent. Ai grija de tine si pe viitor incearca sa te protejezi. Multa sanatate!

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Daca tocmai ai minte pentru sex ar trebui sa ai minte sa te si protejezi daca macar o faci! Nu cred ca e atat de groaznic sa iei prezervativ cu "10 lei", am zis si eu o suma! Eu iti zic sa faci un test de sarcina, si daca e pozitiv du-te la un medic ginecolog. Sunt mii, si mi de metode in ziua de azi. Ar trebuii inainte sa va documentati nu sa o faceti asa ca habar n-aveti de niste lucruri anume, sper ca nu va fi asa cum crezi tu, bafta!

| V_3606 a răspuns:

Nu era pipi. Era spermă.
E foarte posibil să fi rămas gravidă.
Vorbeşte cu părinţii tăi şi fă şi un test de sarcină dacă nu vrei să ai o surpriză peste aproximativ 9 luni.