| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a întrebat:

Mie asa de greu sa fiu si eu la fel de indiferenta ca el cu mine. sad Ce sa fac sa nu ma mai doare asa de tare? crying Il iubesc dar nu stiu daca el inca ma iubeste crying. Are la avatar te iubesc si pe langa numele meu da vorbim doar atat: Hey, cf? Atat si dupa aia nu mai zice nimic, iar eu nu ii scriu...iese fara sa zica pa, ouf sad Ce sa fac?cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Asa am patit si eu cu un fost prieten.Am vorbit un an jumatate cu el.
Rar se baga in seama, si rar imi spunea ca iese de pe mess.
Ma suna de 2-3 ori pe zi, mesaj de noapte buna, intalniri odata de 2 ori pe saptamana si cam atat.
Si ghici care a fost cauza?
A avut pe alta. Pur si simplu ma insela.
Nu m-ar mira sa faca si prietenul tau asta, dupa felul in care se comporta. Poate vrea o pauza.
Vorbeste serios cu el si afla ce are de gand.

O seara placutahappy

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Nu prea te iubeste, eu zic sa gasesti pe altcineva happy