| AnnaAbba a întrebat:

Mie imi place de un baiat foarte mult si as vrea sa ii dau de inteles ca il plac dar nu stiu cum sa o fac. Va rog raspunti dau funda daca imi dati sfaturi pentru a-l face sa inteleaga! Va pup

Răspuns Câştigător
| HotChoclate a răspuns:

Daca vorbesti cu el in mod obisnuit sugereazai subtil. daca nu sunteti prea apropiati nu ii spune direct(o sa creada ca esti disperata)lasa`l mai intai sa te cunoasca.

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

" Mie imi place de un baiat foarte mult si as vrea sa ii dau de inteles ca il plac dar nu stiu cum sa o fac." = greșit!

Mie imi place de un baiat foarte mult și îl voi informa personal " ca il plac ".= corect!

| eduardinoedy a răspuns:

Intalneste-te des cu el si spune-i ca te simti bine in compania lui si saruta-l pe obraz

| Jacky_7317 a răspuns:

Tie cind iti place o bere ce faci, o cumperi sau astepti ea sa strige?