| layly a întrebat:

Nu cu mult timp m-am indragostit de un anime baiat din naruto, iar numele acestuia este itachi uchiha nu stiu daca e bine, dar as vrea sa-mi spuneti voi. m-ati putea ajuta va rog frumos

Răspuns Câştigător
| Mynewlifestyle a răspuns:

Mda...copii se pot indragosti platonic(adica sa se "indragosteasca"de animatii, desene, imagini mai exact)dar nu iti face griji doar pentru ca iti place mai mult personajul asta nu inseamna ca E VRI-O PROBLEMA:p

9 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Lol,tu iti raspunzi singura sau wtf? straight face
Fa o vizita la psiholog, fiindca ai nevoie ca oceanul de ape. oh go on

| Miauti a răspuns:

@Anet da mai ca sa si dea singura funda laughing)

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

O alegere buna big grin

| Angel133 a răspuns:

Stai linistita nu-i nimic daca te-ai indragostit de itachi crede-ma mai cunosc astfel de persoane deci esti OK big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| alysa_7968 a răspuns:

Chiar nu-i nimic rau.

| layly explică:

Mie nu mi se pare atat de dragut dar ma gandesc ca daca tie iti place de el e in regula nu ti fa griji cu timpul o sa iti treaca.bye!

| AnDr3D33aLoV3 a răspuns:

Si eu sunt indragostita de itachi dar stai linistita el e un tip bun, daca vei vedea episoadele vei intelege de ce se comporta asa! El vroia doar sa isi ajute satul de aceea a facut ce a facut! De aceea s-a sacrificat lasandu-l pe fratele lui sa il omoare pentru a ii razbuna familia! Dupa moartea lui, sasuke va afla adevarul si il va razbuna pe itachi care toata viata lui a incercat sa fie un om bun!

| Animefan13 a răspuns:

Nu-ti face griji, si eu,, m-am indragostit,, sa zicem asa de naruto cand eram mica...si se mai multe pers din anime-uri, insa nu-i nici-o problema.Inseamna doar ca iti place mai mult acel perswinking

| tkdmary a răspuns:

Omg... intebare ala' Adela :*