| EuNoName a întrebat:

O poveste un pic cam lunga.Deci va rog sa aveti rabdare.straight faceIn vacanta de vara eu nu am fost deloc in tara, dar mi-am cumparat un laptop si am stat pe mess toata vara.La un moment dat, pe la sfarsitul lui august, un baiat de care imi place mie m-a intrebat daca as vrea sa fiu cu el. Ultima lui iubita a fost bff-ul meu, si ea imi spunea chiar totul.Asa ca eu i-am raspuns ca nu vreau deoarece stiu ce incearca sa faca. Dintotdeauna s-a stiut despre el ca n-a iubit niciodata pe nimeni si ca el era cu fetele doar ca sa le sarute, sa le pipaie etc.etc.Pana la un moment, cand eu m-am gandit si i-am spus:"Auzi, tu nu vrei sa fim doar asa de >distractie?whistling si el a zis:"Cum adica?" eu i-am spus:"Adica nu trebuie sa avem o relatie publica sau sa ne iubim pe bune, doar sa facem "prostii si joculete", sarutari si mangaieri, pipait, blah, blah, blah.[tin sa va spun ca sunt o fata cu forme destul de generoasebig grin]iar el a raspuns:"Aaa, m-am prins.Sa stii ca o sa fie distractiv si bine, crede-ma.". De atunci, cand am ajuns inapoi in tara faceam mereu prostii si chestii perverse[niciodata n-am facut sexstraight face]Acum eu simt ca a inceput sa ii placa de mine.Imi ia apararea la scoala, mereu ii goneste pe ceilalti baieti din jurul meu-probabil din gelozielaughing. In trecut stiu sigur ca nu m-a placut, era o ura indestructibila intre noi 2. dar cand a inceput sa imi placa de el.totul s-a schimbat.pentru mine. Din tot ce v-am povestit, as vrea sa imi spuneti niste pareri. Ce credeti, acest baiat ma place macar putin? In ultima vreme numai e asa pervers. e mai romantic, si de aceea nu stiu ce sa cred. cel mai bun raspuns primeste funda maree.love struckbig grin

Răspuns Câştigător
| wertori a răspuns:

Pai cred ca din jocurile astea, a inceput sa se ataseze de tine. Eu zic sa-i dai o sansa, dupa cum spui tu, cred ca o sa dureze relatia asta.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e romantic atunci il placi, vorbeste cu el si vezi cum merge treaba.

| nobody88 a răspuns:

Povestea ta este interesanta, o inceput ca o joaca si totul e frumos, intrebarea ta de baza este sa pui suflet sau nu.

Dc nu vb cu el, multi baieti acctioneaza instantaneu dupa instinct si sunt usor de manipulat de citit intuit, spune-i cum vrei, dar sunt si alte categorii care sunt mai sa zicem mai isteti si lasa sa se vada doar ce vor doar ce la confera un avantaj.

Tu nu ai de unde sa stii ce si cum nu de la mine nu de la altcineva de aicia, singura persoana care simte daca vrea ceva cu adevarat de la tine este el, asa ca tot ce trebuie sa faci e sa il iei usor si sa iesiti undeva doar voi sa stati si sa disctutati sa ii spui cam ce gandesti si sa il intrebi intr-o maniera mai delicata exact nedumeririle tale.

Eu ti-asi sugera totusi sa nu fortezi nota si sa profitii de conjunctura in care te aflii, pana la urma si la coada astfel de baze ale unei relatii sunt destul de favorabile dezvoltarii si construirii unei relatii solide, voi aveti ce altii nu au avut, parerea mea luati discutati si vedeti la ce verdict ajungeti, o relatie care s-a format de la sine fara ca cineva sa lase sau sa dea prea mult este rar intalnita. Confrutal nu ai nimic de pierdut in cel mai rau caz aflii daca vrea ceva serios sau doar sa te... in felul asta macar stii ce ai de facut pe viitor. A si tine minte un lucru, in relatii e bine sa gandesti ce se intampla daca sa anticipezi si sa fii pregatita ca pe final indiferent de ce s-a intamplat intre voi Tu sa iesi bine. Succes ^_^

| EuNoName explică (pentru nobody88):

Mi-a placut raspunsul tau...si mi-a fost foarte de folos Mersi!big grin Esti the best

| baal24 a răspuns:

Poate ca daca v-ati tine mai putin de fingerbang si mai mult de carte nu s-ar mai face generatia voastra de rasu p*lii la bac. Funda?

| 4n0n1m a răspuns (pentru baal24):

Lasa-i sa isi traiasca copilaria, e varsta ce vrei? iar in ziua de azi cu scoala nu faci nimic

| EuNoName explică (pentru 4n0n1m):

Bravo si mersi.winking

| baal24 a răspuns (pentru 4n0n1m):

F*taiurile fara atasament tin de "copilarie" mai nou? Mai sa fie!

| JusstElly a răspuns:

Misto povestea...dar din kate cred euthinking el chiar a inceput sa te placa, pentru ca se vede. Spuneai k inainte era mai pervers iar de la un timp a dev. mai romantik.deci cred ca a ink ca un joc,, dar s`a trans in dragoste. oricum succes si FElikitari daca l`ai facut sa se schimbe chiar asa
Byee!:*love struck

| EuNoName explică:

Chestia e ca el nu mi-a spus nimic, iar mie mi-e frica sa ma duc sa il abordez.Sa-i spun ca il plac.straight face

| 4n0n1m a răspuns:

Eeee. probabil ai stiut sa il atragi in plasa dragostei cu jocurile tale. big grin iar daca a inceput sa fie deja romantic, e clar, baiatu' vrea sa te cucereasca baby! Bafta :*