| Sara2 a întrebat:

Pe data de 1 ianuarie el m-a atins cu penisul exact in zona aia, nu a bagat-o deloc doar m-a atins la intrare 1 secunda, nu a ejaculat, pe 8-10 ianuarie trebuie sa imi vina menstruatia, sunt sanse sa fi ramas insarcinata? nu ii pot zice asta ca ar rade, el e de parere ca nici daca ma penetreaza si termina afara nu am cum sa raman, sunt foarte ingrijorata sad nu stiu ce sa fac sa ma calmez nu mai am rabdare 1 saptamana, sunt sanse sa fi ramas?

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

El habar n-are cum ramane o femeie insarcinata si mai este si nepasator. Nu m-ar mira sa spuna: daca esti insarcinata, vezi tu cum te descurci, ca fetele. Riscul e mic, dar nu zero, mai ales ca era o perioada cu fertilitate medie.

| Cypronge a răspuns:

Relaxeazate, pentru a ramane insarcinata trebuie macar sa o introduca,, nu poti ramane insarcinata doar ca tea atins la exterior, iti recomand sa te documentezi despre cum se poate ramane insarcinata, vei gasi multe detalii pe aceasta pagina
http://www.copilul.ro/......a1026.html

| haiZI a răspuns:

Insarcinata ramai doar daca ejaculeaza in tine, nu daca te atinge sau penetreaza, deci stai linistita.

| Ciresikaaa a răspuns:

Nu ai cum stai calmawinking

| Adryanna_1259 a răspuns:

Normal poti ramane insarcinata si fara sa te penetreze daca sperma iti ajunge in vagin dar daca zici ca nu a ejaculat zic sa stai calma fiindca sunt sanse slabe cel mai bine astepti sa-ti vina menstruatia si vezi dupa aceea

| Anakatsu a răspuns:

Asta se intampla cand toti copii de 11 ani au accest la filmele porno crying((

nu draga mea nu ai cum sub nici cea mai mica forma sa fii insarcinata

| yoanna11 a răspuns:

Nu ai ramas, stai linistita happy, rietenul tau are dreptate, daca te penetreaza si termina afara tot nu ai cum sa ramai, decat daca isi da drumul in tine.stai linistita totul e bine happy si ca sa stii pe viitor si un "bob" de sperma poate cauza o sarcina, dar deodata ce o scoate cu 10 secunde inainte si ejaculeaza afara nu ai de ce sa iti faci griji, doar spalate imediat dupa contactul sexual,

Stai linistita :*

| yoanna11 a răspuns:

Aaaa, am uitat sa iti spun sa nu o mai faci inainte sa iti vina, ca sunt sanse mari sa ramai, dar la ce ati facut voi, clar nu ai ramas

| Impossibl3 a răspuns:

Nu sunt sanse.deoarece el nu te-a pentrat si nici nu a ejaculat! Deci poti sta linisitita. dar te sfatuiesc sa nu va mai jucati.

| alexeanca a răspuns:

Esti culmea! Cati ani ai? Cum sa ramai insarcinata fara sa existe penetrare si cel mai important, ejaculare? http://ro.wikipedia.org/wiki/Act_sexual Uite, documenteaza-te!

| andreeaemmma a răspuns:

Nu cred ca sunt sanse...
Menstruatia poate sa isi schimbe data...mai ales in timpul iernii.
Nu fii speriata unele femei nu raman insarcinate nici daca vreau...Adica stii tu la ce ma refer

Dar ai grija data viitoare...

| N0Nam3_1251 a răspuns:

Stay linistita... daca ai spus ca nu bagat`o nu sunt sanse sa ramai. Calmeaza`te! Si nu te mai gandi atat de mult la lucru asta ca o sa iti intarzie de la stres si o sa te panichezi si mai tare :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!winking calma.