| Raptorz a întrebat:

Pffoai, deci in ultima luna(de mai mult timp dar sa nu exagerez) m-am intragostit de o fata din clasa si poate o sa fi se para ceva dependent sau nu mai stiu ce, dar am inceput sa o visez... in mai multe ipostaze.De ex : ultimul a fost ceva cum ca am luat-o in brate ne-am dus dupa un fel de stalp, am vrut sa ne sarutam, in spatele nostru erau 2-3 profesori (eram sla scoala in pauza) apoi ne-am dus intr-un loc mai retras si m-am trezit...
Deci nu stiu ce sa fac, mereu imi pun intrebarea : "ma daca visez ca ma sarut cu ea in realitate nu se intampla asta, nu? si vice-versa!
Astept niste raspunsuri, mai de oameni civilizati tongue
P.S.: Nu vreau raspunsuri gen "du-te ba la psiholog" asta e doar ceva ce ma framanta de cateva zile.

Răspuns Câştigător
| qpAbi a răspuns:

Ce dragut, e frumos sa poti visa persoana iubita asa de des. De ce sa fie ciudat raised eyebrows? Poate o vei mai visa, poate nu asta depinde si de cat de mult tii tu la ea.Nu e adevarat ca daca o visezi nu se poate intampla si in realitate. Daca o iubesti incearca sa-i demonstrezi prin fapte! Succes in continuare :3

| Raptorz explică (pentru qpAbi):

Merci! Chiar mi-ai fost de mare ajutor big grin

2 răspunsuri:
| Justananonim a răspuns:

Tu frate ai probleme cu hormonii fa sex sau stii tu ce sa mai faci xD