| cerealaGrana a întrebat:

Prietenul meu vrea sa facem sex in seara asta si eu nu vreau sad nu ca nu vreau da facem sex in fiecare zi. cat sa mai pot? va rog seriozitate sad

Răspuns Câştigător
| Cristinutzzzza a răspuns:

Spune-i ca vreai sa dormi in bratele lui fara a face sex vrei sa stai cu el aiurea pentru ca nu te simti prea bine si te cam doare burtabig grinhee hee funda?

23 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Păi da, nu ești obligată să faci dragoste ori de câte ori vrea el. Nici nu e bine pentru mucoasa vaginală pentru că te rănește și te doare și favorizează apariția infecșiilor. Încearcă să îi explici frumos că nu poți, că te doare, nu că nu vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| TheAnSWEAR a răspuns:

Deci sa inteleg ca prietenul tau daca nu-si primeste doza de sex nu va putea performa ca barbatul adevarat ce esti in urmatoarea zi?

Dupa parerea mea il cam rasfeti. Mai fa si tu o criza de nervi.

| m1xa3la a răspuns:

Spune-i k te simti rau j nu ai chef

Răspuns utilizator avertizat
| koopman a răspuns:

Buna.Explicai ca vrei sa iei o pauza cu sexul, ca nu mai poti iar peste o luna sau cat vrei tu sa iei pauza ii spui. Funda? big grin

| cerealaGrana explică (pentru koopman):

Eu vreau o scuza pentru seara asta. nu o luna crying doamne fereste laughing

| eandopuncttk a răspuns (pentru cerealaGrana):

Nesatula mai esti happy

| koopman a răspuns:

Pei vad ca vrei sa faci.

| cerealaGrana explică (pentru koopman):

Vreau doar in seara asta sa ma ierte laughing

| virusz a răspuns:

Cat te.o tine Dumnezeu

| jokerul88 a răspuns:

Spune-i ca de la atata sex o sa te spargi

| gabytza387 a răspuns:

Spune-i ca te doare burta tongue rau rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu cred ca nu trebuie sa ii faci pe plac mereu, nu se intampla nimic rau daca ii spui NU odata. Daca te iubeste ii va trece repede. Spune-i ca te doare capul, nu ai chef si gata. Mult succes. Pwp.

| AlexanderM a răspuns:

E vreun fel de taur comunal prietenul tau de zici ca vrei sa te ierte doar in seara asta?

| cerealaGrana explică (pentru AlexanderM):

laughing e cel mai taur dintre tauri

| TheAnSWEAR a răspuns (pentru cerealaGrana):

Fa o criza de nervi. Nu stii sa refuzi?