| Lory_2207 a întrebat:

Ptr baieti:ce va place cel mai mult la o fata?big grin

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Sa fie inteligenta, sa am ce sa discut cu ea, ca sunt vorbaret de fel, sa fie curata, ingrijita, draguta, si sa fie dragastoasa.

9 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Draguta,sa nu ma insele, sa fie dragastoasa/iubitoare, buna la suflethappy

| chelie91ptm a răspuns:

OK

| eurynomus a răspuns:

Curu si tzatzele

| DjAxL a răspuns:

In afara faptului sa nu fie cu nasul pe sus, mie imi plac fetele mai timide, dar nu care se lasa usor (sa fie mai indiferenta)si sa fie draguta, normal(fara discriminari)...cam asta as vrea eu de la o fata

| valentinemernic a răspuns:

Caracterul conteaza, normal sa fie si draguta!

| catalin_7655 a răspuns:

Sa fie buna sa aiba cur tate sa fie proasta si sa suga bine

| catalin_7655 a răspuns:

Sa fie proasta si sa suga bine

| raby a răspuns:

Pi**a

| flory_4457 a răspuns:

Sinceritatea,respectul