| diva95 a întrebat:

Puteti iubi un baiat (chiar sa va combinati cu el)care e perfect pentru a va intelege bine cu el,se comporta foarte bine cu voi,va potriviti perfect la caracter, nu aveti ce sa-i reprosati(el va place si ar vrea sa se combine cu voi)dar el e cam grasut?

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Tu cu cine vorbesti, cu cine razi, pe cine saruti? Pe burticalui, sau pe el in persoana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca mai mult conteaza modul de gindire, comportamentul, decit aspectul?

| diva95 explică (pentru anonim_4396):

Da,intr-adevar dar totusi in unele cazuri conteaza si aspectul!

| anootsa a răspuns:

Dar crezi ca ai putea fi cu cinneva care arata perfect din punct de vedere fizic dar nu aveti nimic in comun? cred ca asa ti-am raspunswinking