| Ady_4009 a întrebat:

Sunt impreuna cu prietena mea de 3 luni si neam rezumat doar la pettingsadea vrea sa se pastreze, adica sasi inceapa viata sexuala la 18+, dupa 18 ani si eu i-am acceptat dorinta nu am deschis niciodata subiectu sau sa bat vreun apropo sa o facem sau chestii din astea.doar petting! dar asta seara mi-a trimis un sms ca ea a vb ceva cu prietena ei cea mai buna si mi-a zis ca nu o sa ma mai excite ca nu mai facem petting pentru ca ma pot imbolnavi... E chiar asa cum zice ea? chiar ma imbolnavesc? eu vreau sa mai facem petting. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu te vei imbolnavi. Probabil pe prietena prietenei tale un alt baiat a mintit-o de genul "daca ma excit fara sa facem sex, o sa ma imbolnavesc, deci trebuie sa te culci cu mine". Si gata l-a crezut, iar acum da sfaturi.

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa te imbolnavesti, nu prea cred, dar sa devii frustrat, dabig grin

| catthshshshs a răspuns:

Este vorba de frustrare, nu de imbolnavire. S-ar putea sa nu te simti foarte comod mult timp.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu ai cum sa te imbolnavesti din asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Allegria a răspuns:

Ce relatie...
vb face to face si gata

| Rina_2681 a răspuns:

Salut.nu am auzit ca te poti inbolnavi de la asa ceva... Gonuri

| Criss1105 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti raspund...acelasi lucru fac si eu cu prietenul meu cu care sunt de aprox. 4 luni insa el nu mai vrea petting vrea sa trecem la fapte mai "extraordinare" ca sa spun asa...Intradevar prietenul meu s-a simtit rau intr'un timp durandu'l testicolul stang. nu stiu ce sa te sfatuiesc dar cel mai bine ar fi sa iti aduci aminte daca ai patit asa ceva sau sa consulti un specialist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica sa te imbolnavesti?blushing la ce va referiti? baietii se pot imbolnavi?:-o