| Stanley_Starchild_1956 a întrebat:

A trecut jumatate de an de cand m-am certat cu o fata..Mai are rost sa insist cu scuzele? Am incercat totul dar nu vrea sa ma ierte..Tot ce am facut a fost sa ii spun ca imi place de ea,si ea s-a suparat rau de tot pe mine, nici nu mai vorbeste cu mine.Mi-a dat remove pe facebook si mess..Deci ce ar trebui sa fac? S-o las in pace? Sau sa mai incerc sa iau legatura cu ea?
Dau funda pentru cel mai bun sfat!

5 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Iti place sa dai totul acolo unde nu primesti absolut nimic?!
In locul tau as injura-o e prea tampita.
Concluziebig grina-o dracu

| stillhartu a răspuns:

Toata situatia e penibila. Chiar nu vad de ce ti-ai mai cere scuze cand nu ai gresit cu absolut nimic. Ai fost sincer si i-ai spus fetei exact ceea ce simti. De admirat. Daca ea nu simte acelasi lucru pentru tine ar fi putut sa o zica pur si simplu, nu sa joace rolul acesta prost. Chiar nu-i vad rostul. Ce ar trebui sa faci cred ca stii deja. Nu stiu insa de ce nu ai facut mai repede. De ce nu ai renuntat la ideea de a-ti cere scuze (sustin: nu aveai de ce sa iti ceri scuze). Daca nu a fost nimic mai mult intre voi chiar nu-si are rostul energia consumata. Alta fata va veni, poate nu azi sau maine, dar va veni. Si atunci ea nu se va juca cu tine jocul acesta stupid.

| RetardedRacoons a răspuns:

Ce retardata! Nu-ti pierde vremea cu ea, va veni ea sa-si ceara scuze ca e proasta cu crengi.

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Prietene.fata aia nu te place si e o idiota.cum adica so suparat ca o placi? cea mai mare tampenie.defapt ea nu vrea sa fie cu tine si nu vrea sati zica in fata.defapt in timp ce tu te gandeai cum sati ceri scuze ea nici nusi mai amintea cum te cheama.trece peste, nu te place, asta e.

| Prose15 a răspuns:

Doar incearca