| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu o fata... A inceput cand eu am spus daca vrea sa fim impreuna dar aceasta dupa 1H s-a despartit de mine! Dar nu stiu de ce! Am spionat-o tot nimic! Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Immortal69 a răspuns:

Pai daca erati prieteni sigur poate ce i-ai zis nu i-a picat prea bine, incearca sa comunici mai mult cu ea si sa-i zici de mai multe ori ce simti pentru ea sia sta deschis. Succes.

| anaconda26 a răspuns (pentru Immortal69):

O sa incerc sper sa mearga!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Andreismecheru, cum se face ca tocmai tu ai fost smecherit dupa numai o ora? Daca fata iti place, nu te da batut, vezi cu ce ai gresit si ia-o de la capat, curteaza civilizat fata si invit-o apoi la un suc. Incearca si cu un buchet de flori.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru ca sunteti mici, de aia. Nu te chinui sa intelegi ce se petrece, atat timp cat la capatul celalalt de teren e o persoana la fel de 'priceputa' ca si tine, care nici ea nu intelege mare lucru, dar mingea e pe terenul ei si trebuie sa suteze, intr-un fel sau altul.
Continua sa curtezi fata, poate intr-un final o convingi sa stea cu tine.

| cristimihailov a răspuns:

Atunci las-o sa mearga mai departe.

| anaconda26 a răspuns:

***

| Nobodyknowseverithing a răspuns:

Nu mai spiona fetehappy nu e bine