| Tristam a întrebat:

AM si eu o intrebare. Mie imi place de o fata. Problema este ca nu stiu cum sa o intrebare daca vrea sa fie cu mine. Problema este ca am mai fost impreuna cu ea dar din pacate m-am despartit de ea si pe mess i-am spus niste lucruri urate.Deci ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Dupa ce i-ai spus o mai vrei inapoi? Pai prietene ai gresit grav daca ai injurat-o(o sa zici ca te-a provocat), i-ai aratat ca nu ai caracter tu trebuia s-o lasi in pace sa faca ce vrea ea.Acum regreti, singurul lucru pe care trebuie sa-l faci este sa te umilesti in fata ei sa te primeasca inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere-ti scuze si asteapta oricat e nevoie pana ii trece. Mai da-i cate un mesaj din cand in cand sa vezi daca e ok. Iti dai tu seama din comportamentul ei cand e ok sa mergi mai departe.
P.S. sa nu mai vorbesti cu urat cu fetele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca nu ai crezut ce i-ai spus, a fost la nervi, iti pare rau, mai spune-i ca daca nu iti pasa, nu te mai tineai dupa ea, toata lumea greseste, nimic nu este batut in cuie, inca sunteti imaturi, aveti multe de invatat, din astea sa-i spui, dar macar sa spui ce simti si vei crede in vorbele tale, altfel, veti trai doar o minciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta sa-ti pui ordine in comportament, spune-i ca iti pare rau de cele intamplate si ca doresti o a duoa sansa, in cazul in care este intr-o relatie nu ai ce sa faci, dar scuzele trebuie sa i le ceri ca poate-i da de ganditwinking

| Ironicnαme a răspuns:

De fapt, ar trebui să-mi pese de viaţa ta personală? Ai o mamă.

| Camelisa a răspuns:

Ai putea sa ii dai intalnire, in primul rand sa iti ceri scuze (asta numai daca consideri ca ai gresit) si il al doilea rand sa ii spui ceea ce tu simti pentru ea, sa o faci sa inteleaga.Fi sincer in ceea ce priveste sentimentele tale, v-a aprecia asta.
Mult noroc.

| Crisstyanos a răspuns:

Frate daca te-ai despartit de ea si i-ai si spus cuvinte urate greu poti sa o mai cuceresti inapoi...dar uite ce te sfatuiesc sa faci, fa rost de numarul ei si devino mai poetic, fa-i cateva complimente frumoase eminesciene, crede-ma asta functioneaza tot timpul, si cu timpul o sa inceapa sa te placa din nou, asta daca mai are o farama de iubire in sufletul ei, dar o sa-ti fie mai greu cu cuvintele ce i le-ai spus pe mess

| salbaticuu a răspuns:

Deci... concluzia... esti gay.