| Annoniimus a întrebat:

Imi place de o fata foarte mult., daca ar fi sa mergem la o petrecere ea ar vrea sa merarga. dar nu o lasa parintii mi-a spus ca la vara o sa aiba planuri cu mine nu stiu ce sa fac sa ii zic acum sa iesim la o intalnire sau sa astept pina la vara eu simt ca e indragostita de mine chiar a vrut sa facem revelionu impreuna.Eu am 15 ani si ea 14, eu cred ca ea nu a avut pina acum nici o relatie. Mia mai zis ca ia simte ca sunt diferit fata de ceilalti baieti si mi-a zis ca niciodata nu a mai vb cu un baiat cum a vorit cu mine, ne plac acelasi lucruri si suntem am2 aceeasi zidie si in aceas si e diferenta de ziua de nastere o saptamana, eu cred ca ne potrivim dau FUNDA+VOT cine imi spune ce sa fac

Răspuns Câştigător
| kidutzq a răspuns:

Nu cred ca cineva iti poate spune ce sa faci.raspunsul doar tu il ai. dar tine minte ca relatiile pe ascuns nu prea functioneaza.

| Annoniimus explică (pentru kidutzq):

Eu nu vreau o relatie pe ascuns

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O fata de 14 ani,nu va putea sa mearga la petreceri sau la intalniri.
Singurul lucru pe care il poti face e sa o inviti intr-o dupa-masa la o ciocolata calda si sa o vezi la scoala,parintii au o raspundere mare si vad ca si-o iau in serios.
Deci,poti sa fii cu ea, dar mai cumintel, asa.
Bafta!

| Annoniimus explică:

Eu nu vreau o relatie pe ascuns

| Annoniimus explică:

Parinti eu nu o lasa la petreceri cu necunoascuti dar asa o lasa

| nascatudy a răspuns:

Da relatiile pe ascuns is naspa si eu am o prietena acum da nu stiu cat mai rezist... nu vrea ca colegii ei sa afle straight face nici salut nu imi spune straight face