| VulturuMiop a întrebat:

Salut, am 13 ani si nu pot sa imi dau in jos pielea de pe penis cand incerc ma doare tare, dar asta se intampla doar atunci cand e sculata, cand ii moale pot si nu ma doare. Ce sa fac, e grav?!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Citeste raspunsul dat utilizatorului Yoomihnea, pentru a nu ma repeta. Este vorba de o fimoza de gradul 2 sau 3. http://www.tpu.ro/......it-loc-in/ Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria nu este ceva grav. Cu timpul ai sa poti sa-l decalotezi(belesti) complet.

| Atlas33 a răspuns:

Pai esti virgin mai baiatule, te-ai masturbat vreodata? incearca,, vei suferi si tu putin asa cum o fac si fetele si-apoi vei fi in siguranta. succes